KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Zimné záhrady Ponúkame návrh a realizáciu zimných záhrad - podľa predstáv zákazníka viac >
Okná Ponúkame plastové ako aj hliníkové okná - dodávka aj s montážou. viac >
Drogéria a chémia Ponúkame na predaj čistiace prostriedky a drogériu. V prípade záujmu nás kontaktujte ohľadom aktuálneho sortimentu a aj aktuáln... viac >
Posilovací stroj Ponúkam na predaj posilovací stroj. Cena je 80€. Barter je 50 %. viac >

IRTA obdržala ocenenie od starostu mesta Portsmouth


IRTA (Medzinárodná asociácia bartrových spoločností) zastúpená jej prezidentom Ronom Whitney, bola 20. januára 2017 pri príležitosti 10.výročia jej pôsobenia v Olde Towne Portsmouth, Virgínia ocenená starostom mesta Portsmouth - Johnom Rowe.

Starosta verejným vyhlásením uznáva úspechy IRTA a oceňuje jej úsilie vedúce k podpore rozvoja drobného podnikania v Portsmouth. Vo vyhlásení tiež deklaroval 20. január 2017 ako "Medzinárodný deň vzájomného obchodu" v Portsmouth.

Po vypočutí prestížneho vyhlásenia, povedal Ron Whitney: "Ďakujem starostovi Rowe a mestskej rade Portsmouth za túto úžasnú česť a uznanie. Je pozitívnym dôkazom horlivej podpory v Portsmouthe, z podnikateľskej sféry Old Town. V mene IRTA Globálnej rady riaditeľov a všetých IRTA členov, ďakujem za všetku vašu podporu IRTA. Je zrejmé, že IRTA by neboli schopní dosiahnuť všetko, čo sme urobili v posledných 10 rokoch bez podpory našich priateľov vo vedení City of Portsmouth "

Medzinárodná asociácia vzájomného obchodu má za cieľ podporovať spravodlivé štandardy praxe a prevádzky v rámci obchodu, výmenné a iné alternatívne investičné systémy priemyslu, zvyšovať tak povedomie a hodnotu týchto procesov pre celú globálnu komunitu.