KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Zimné záhrady Ponúkame návrh a realizáciu zimných záhrad - podľa predstáv zákazníka viac >
Okná Ponúkame plastové ako aj hliníkové okná - dodávka aj s montážou. viac >
Drogéria a chémia Ponúkame na predaj čistiace prostriedky a drogériu. V prípade záujmu nás kontaktujte ohľadom aktuálneho sortimentu a aj aktuáln... viac >
Tričká a košele Ponúkame na predaj tričká (dámske a pánske) a košele. Je to skladová zásoba, takže toto ponúkame ako celok. Je možné zobrať tri... viac >

Ako úspešne bartrovať cez bartrový systém?


Dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na seminár

"Ako úspešne bartrovať cez bartrový systém Superbarter"

 

Celú pozvánku aj s obsahom nájdete TU

Stretávame sa pri komunikácii s klientami s rôznymi názormi klientov - "nedá sa úspešne bartrovat......" alebo "nič tam v bartri nie je..." alebo "všetko je tam predražené..."

Je to tak naozaj tak?

Keď si človek chce sám dopestovať čerstvú zeleninu tak si napríklad môže kúpit záhradu. Zdá sa to jednoduché, posadiť semienka, občas poliať a hotovo. Alebo nie?

Tak ako záhradničeniu aj bartrovaniu je dobré porozumieť.

Keď človek veciam naozaj porozumie, môžu sa začať diať zázraky.

Bartrové prostriedky sú vlastne naše SLOVENSKÉ BARTROVÉ "peniaze", ktoré sa na Slovensku zarobia a na Slovensku sa aj míňajú a tak posilňujú slovenskú ekonomiku.

Motor v aute je poháňaný palivom - naftou, benzínom, baterkami. Palivom ktorý poháňa ekonomiku (štátnu aj firemnú) sú peniaze - v akejkoľvek podobe.

Ak chcete viacej porozumieť našim bartrovým "peniazom" ako sa dajú výhodne zarobiť a potom naspäť použiť na svoje fungovanie a hlavne rozvoj, ste na našom seminári vítaní !!!

V prípade záujmu o tento seminár Vašu účast potvrďte mailom - napíšte nám na mail: marketing@superbarter.sk

Tešíme sa na Vás