KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Drogéria a chémia Ponúkame na predaj čistiace prostriedky a drogériu. V prípade záujmu nás kontaktujte ohľadom aktuálneho sortimentu a aj aktuáln... viac >
Tričká a košele Ponúkame na predaj tričká (dámske a pánske) a košele. Je to skladová zásoba, takže toto ponúkame ako celok. Je možné zobrať tri... viac >
Posilovací stroj Ponúkam na predaj posilovací stroj. Cena je 80€. Barter je 50 %. viac >
Plastové okná Ponúkame cez barter plastové okná a dvere zo systému SCHUCO SI82 RONDO a obľúbené, cenovo dostupné Brugmann-Salamander. Montáž ... viac >

Referencia k dodaniu nakladačov


Nepatrím medzi ľudí, ktorí rýchlo píšu ak sú trocha spokojní s obchodom a solídnym prístupom zúčastnených strán. To by malo byť predsa samozrejmé. Je isté, že obchod vždy nevyjde a v bartrovom systéme to býva navyše ešte trocha zložitejšie.


Teraz však robím výnimku, keď po takmer pol roku sme ukončili veľmi slušný obchod s firmou HONT STAV z Krupiny. Na úspešnom obchode sa podieľali veľmi účinnou spoluprácou aj pracovníci VOICE. Moje osobné poďakovanie patrí predovšetkým p. Radkovi Pospíšilovi. Nie za to že sa zúčastnil niekoľkých rokovaní, ale že správnou obchodnou politikou presvedčil majiteľov tejto stavebno - strojárskej firmy o výhodách vzájomnej spolupráce.


Pri odovzdávaní 2 ks ich produktov - UNC s názvom Medveď ( obchod za cca 80 000 eur ) sme sa dohodli s firmou predávajúceho, že máme obojstranný záujem v spolupráci pokračovať.


V bartrovom systéme som urobil nie málo a nie malých obchodov. Popri týchto strojárenských výrobkoch by som rád pokračoval v stavebnej výrobe. Bartrové prostriedky sme použili pri výstavbe 4 RD v roku 2012 - 13, v blízkej dobe budeme pokračovať vo výstavbe 60 bytových jednotiek v meste Vrbové a pri získaní vhodných pozemkov by sme si radi zopakovali výstavbu rodinných domov.


Keďže toto je referencia k činnosti a postaveniu VOICE, rád by som odovzdal záverom svoju osobnú skúsenosť začínajúcim alebo váhajúcim klientom. Vaša úspešnosť bude vždy ovplyvnená Vašim prístupom. Ten znamená stále hľadať pre seba vhodné riešenia a vyhľadávať v spolupráci s obchodníkmi VOICE nové firmy a nové príležitosti. Treba tiež povedať, že bartrový systém nemôže byť pre firmu záchranný pás, bartrový systém je vhodná cesta k rozširovaniu svojich aktivít, obchodného portfólia a nových obchodných partnerov.


Želám kolektívu VOICE veľa úspechov a dobrých obchodov.


Ing. Dubravský Ladislav
konateľ firmy
Real Market Centrum, Trnava