KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Zimné záhrady Ponúkame návrh a realizáciu zimných záhrad - podľa predstáv zákazníka viac >
Okná Ponúkame plastové ako aj hliníkové okná - dodávka aj s montážou. viac >
Drogéria a chémia Ponúkame na predaj čistiace prostriedky a drogériu. V prípade záujmu nás kontaktujte ohľadom aktuálneho sortimentu a aj aktuáln... viac >
Tričká a košele Ponúkame na predaj tričká (dámske a pánske) a košele. Je to skladová zásoba, takže toto ponúkame ako celok. Je možné zobrať tri... viac >

V austrálskej kaviarni môžete zaplatiť bozkom


Kaviareň v austrálskom Sydney je síce otvorená ešte len tri mesiace, no už teraz získala stovky nadšených fanúšikov. Dôvodom je špeciálna akcia, ktorá dovoľuje zákazníkom zaplatiť za kávu bozkom.

Kaviareň Metro St. James, ktorá je zariadená vo francúzskom štýle, láka zákazníkov romantickou ponukou. Každý deň medzi 9. a 11. hodinou doobeda majú návštevníci na výber – buď zaplatia za účet peniazmi alebo jedným bozkom. Majitelia kaviarne zdôrazňujú, že nemusí byť francúzsky.
„Prinášame naspäť romantiku. Zoberte svojho partnera alebo partnerku do našej kaviarne a prekvapte ich bozkom pri objednávke kávy. Neprijímame peniaze, len vaše bozky,“ uvádza kaviareň na svojej stránke.
Zároveň dodáva, že akcia neplatí len pre páry – nezadaní si takto údajne môžu vytipovať neznámeho človeka a použiť túto akciu ako zámienku na zoznámenie. Bozkávať sympatických čašníkov a čašníčky je však zakázané.