KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Ubytovanie Ponúkam ubytovanie v penzióne Horec v peknom prostredí blízko Banskej Bystrice na firemné akcie, školenia, víkendové pobyty... viac >
Nakladače AVANT Klientom bartrového systému ponúkame univerzálne, kĺbové nakladače AVANT, s celoročným využitím. V ponuke je 6 modelových sérií... viac >
Víno Ponúkame kvalitné vína z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, je to široký sortiment odrôd ako sú Frankovka modrá a Müller Th... viac >
Zimné záhrady Ponúkame návrh a realizáciu zimných záhrad - podľa predstáv zákazníka viac >

Obec Trenčianska Turná - Kúp Zadarmo


Priatelia, pozývame Vás na akciu

KÚP ZADARMO,

ktorá sa uskutoční v sobotu 25.mája na parkovisku pri Kultúrnom dome v Trenčianskej Turnej
/v prípade nepriaznivého počasia v Kultúrnom dome/
od 11 00 do 18 00 hod.


Predstavte si deň, keď slobode a bez obáv budete môcť nakupovať zadarmo bez jediného eura vo vrecku... Deň, keď knižku vymeníte za tričko alebo si len tak zadarmo zoberiete niečo, čo iní už nepotrebujú.
Pokiaľ máte doma pekné veci, ktoré nepotrebujete, prineste nám ich priamo do Kultúrneho domu v deň akcie. Môžete nimi potešiť niekoho iného a zároveň si spraviť radosť inými vecami.


Podstatné je, aby bola darovaná vec funkčná, použiteľná /oblečenie, knihy, hračky,..../. Aby to nebol nepoužiteľný odpad.
Ak chcete darovať niečo väčších rozmerov, zvieratá a iné veci, prineste ich fotografie s vašimi kontaktnými údajmi.
Kúpiť zadarmo môžete aj služby , ako: úprava nechtov, oprava šperkov, líčenie,....


Ak sa rozhodnete niečo darovať, či vymeniť, nemusíte nám to vopred oznamovať. Jednoducho príďte aj s predmetmi, službami či inými nápadmi.


Ak si vec nenájde svojho nového majiteľa , pôvodný majiteľ si ju môže odniesť späť domov. Ak o ňu nebude prejavovať záujem, bude ponúkaná ďalej /detské domovy/, prípadne odstránená do kontajnerov .
TEŠÍME SA NA STRETNUTIE A VAŠE NÁPADY!

Zdroj:

http://trencianskaturna.sk/aktuality/kup-zdarmo