KLIENT

Prihlásenie do klientskej zóny
Prihlásiť >

POŽIADAVKY

Rýchly výber >

Najnovšie ponuky (4)

Píla MLI 01H Predám Pásovú pílu s hydraulikou MLI 01H - Píla je plne funkčná v prevádzke. Možnosť odskúšania. Je riadená počítačom ale takt... viac >
Stavebné práce Ponúkam stavebné práce - podľa dohody s investorom. viac >
Elektrický diamantový jadrový vŕtací stroj REMS Picus S3 + vŕtacie korunky Profesionálny elektrický diamantový jadrový vŕtací stroj pre jadrové vŕtanie v železobetóne. Predávame celok - Elektrický diama... viac >
Technológia na výrobu jednovrstvových betónových výrobkov Ponúkame na predaj technológiu na výrobu betónových prvkov - tenkostenné tvárnice, stratené debnenie, obrubníky, komínové tvaro... viac >

VIP klub


ges.jpg

11.4.2016 je významným dňom v živote bartrového systému SUPERBARTER, pretože sa týmto dňom posúvame do vyššieho levelu v oblasti bartrovania. Týmto dňom bola naštartovaný VIP klub SUPERBARTER

Slávnostne sme privítali prvých členov VIP klubu. Boli oboznámení s pravidlami ako aj s benefitmi pre členov VIP klubu.

Zároveň bol členmi klubu odsúhlasený a spustený prvý zo série PROJEKTOV, ktoré budú členovia VIP klubu realizovať a rozvíjať. Tento prvý projekt má názov „Kvalitné SLOVENSKÉ potraviny pre SUPERBARTER". 

VIP klub SUPERBARTER sa tak stáva pilierom pre systém Superbarter. Členovia VIP klubu spolu s prevádzkovateľom systému začali určovať budúcnosť a smerovanie bartrového systému, budú realizovať a rozvíjať strategické projekty, ktoré posunú dopredu ako bartrový systém, tak aj ich vlastné podnikateľské aktivity, ktoré sú na tieto projekty priamo napojené. Prvý spustený projekt je toho dôkazom.

Do tohto klubu budeme pozývať klientov, ktorí pochopili princípy moderného clearingového bartrovania a ktorí chcú bartrový systém Superbarter spolu s nami budovať a hlavne rozvíjať.

Prevádzkujeme bartrový clearingový platobný systém, ktorý má svoje nesporné prednosti, t.j. bartrové platobné prostriedky, ktoré máme a ktoré podporujú rast a napredovanie SLOVENSKEJ ekonomiky. Na Slovensku sa tieto bartrové prostriedky zarobia a na Slovensku sa aj používajú, t.j. „neutečú" do zahraničia (ako je to pri nákupoch keď kupujeme výrobky nemecké, francúzske, čínske atď.)

Preto sme sa rozhodli vo väčšej miere pomôcť a podporovať klientov, ktorí nám s rozvojom a napredovaním tohto platobného systému pomáhajú a budú ho ďalej aktívne rozvíjať spolu s nami.

Zároveň sme sa pomocou VIP klubu zvýšiť úroveň etiky v bartrovaní ale aj celkovo v podnikaní, čo predpokladáme, že čestní a poctiví podnikatelia uvítajú - predávať a obchodovať v systéme kde aj čestné slovo bude mať svoj zmysel a váhu.

VIP klub bude prostredím, ktoré si budú tvoriť sami jeho členovia. Je to dôkaz že je možné vytvoriť uprostred „rozbúreného" oceánu života a podnikania bezpečný ostrov - kde sa dá s radosťou a potešením žiť a podnikať.

hn.jpg

Pravidlá VIP klubu nájdete TU (Klik)

Žiadosť o prijatie do VIP klubu TU (Klik)